KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckning 14739080
nr 1473 9080
Lars-Olof Gynning
(1920-2003), Sverige
Tuschteckning, Signerad, katt, 38x27cm, yttermått inklusive ram: 53x43cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 juni 2022
kl 18:22:33
3/6 20:03:37
Lars-Olof Gynning
Läs mer om Lars-Olof Gynning